Xiaomi подвоїла свою присутність на світовому ринку у 2017 році

За останній квартал минулого року основні постачальники смартфонів у світі вивели на ринок 430 мільйонів пристроїв, майже стільки ж, скільки і 2016 року. Але у долі головних гравців на ринках сталися певні зміни.

Таким чином, у четвертому кварталі трійка ліжерів залишилася незмінною: це Apple, Samsung та Huawei. А ось на четвертому місці знову опинилася Xiaomi, яка відіграла у OPPO менше одного процента, але і цей результат вражає. 

Позаминулий рік для пекінської компанії був не надто вдалим, але минулого року Xiaomi збільшила свою долю на ринку майже вдвічі, відвантаживши у четвертому кварталі 2017 року 28 мільйонів  смартфонів. 

Загальна картина є у наступній таблиці, у якій вказані також результати 2016 року. 

Успіху компанії сприяло відкриття офлайн-магазинів, а також експансія на нові ринки Європи, зокрема, в Україну. Цього року Xiaomi планує захопити ринки Іспанії та Італії. Це позитивно відіб'ється на загальних результатах продажів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.