Xiaomi побила всі рекорди в Індії та стала першим брендом смартфонів на онлайн-ринку

Xiaomi побила декілька рекордів через онлайн-продажі смартфонів Redmi 3, Redmi 4, Redmi Note 3 і Redmi Note 4 в Індії. 20 травня китайський бренд отримав дохід приблизно $775.000 протягом 12 годин через офлайн продаж різних пристроїв Xiaomi у Індії.

Офлайнові продажі були проведені в першому магазині Mi Home в Індії, розташованому в місті Фенікс, Бангалор. Більш ніж 10.000 шанувальників прибули у Mi Store, щоб стати частиною цього важливого досягнення компанії.

Xiaomi отримала такий великий дохід за рахунок продажів різних пристроїв, а саме: Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 4, Mi VR Play, Mi Air Purifier 2, Mi Router 3C і Mi Band 2. Жодна інша компанія смартфонів не змогла досягти такого рекорду в країні. Компанія розповіла, що смартфони Redmi 4 і Redmi 4A становили найбільшу частину продажів серед інших продуктів Xiaomi.
Ману Джайн, віце-президент і керуючий директор Xiaomi India, сказав: “Це був надзвичайно емоційний день для всіх нас на відкритті нашого першого магазину Mi Home. Я пишаюся безпрецедентним виливом любові від всіх наших Мі-шанувальників, які почали вибудовуватися в чергу до магазину з 8 годин ранку. У мене був веселий день, проведений з нашими шанувальниками і відповіді на численні запитання про наш Mi Home. Ніколи не думав, що з кожною годиною ми тихо творимо історію на індійському роздрібному ринку”.

Недавнє дослідження, проведене IDC, показало, що Xiaomi Redmi Note 4 був самим поплуярним смартфоном в першому кварталі цього року. З часткою ринку 29,3% Xiaomi в даний час виступає в якості першого бренду смартфонів на онлайн-ринку в Індії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.