Xiaomi отримала мільярдний кредит на розвиток глобальної роздрібної мережі

Повідомляється, що цi кошти надані на три роки 18 фінансовими організаціями на території Європи, Середнього Сходу, Індії, Китаю, Гонконгу і Тайваню. Координаторами виступають Deutsche Bank і Morgan Stanley. Отримані гроші будуть спрямовані насамперед на розвиток глобальної мережі роздрібних салонів продажів. Справа в тому, що Xiaomi поступово відходить від моделі виключно інтернет-продажів і відкриває один магазин за іншим. Раніше повідомлялося, що за три роки компанія планує збільшити мережу роздрібних салонів до 1000 штук. Однак нещодавно з'явилося інформація, що кількість магазинів до кінця десятиліття може і зовсім досягти 2000 штук по всьому світу.

Розвиток роздрібної мережі допоможе Xiaomi збільшити обсяг реалізації смартфонів, продажі яких і без того б'ють рекорди. Протягом другого кварталу нинішнього року компанія відвантажила 23,16 млн апаратів. Це абсолютний максимум для китайського виробника. Попит на смартфони в порівнянні з першою чвертю 2017 року підскочив на значні 70%.
Очікується, що вже в наступному році Xiaomi зможе довести сумарні продажі смартфонів до знакової позначки в 100 млн одиниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.