Xiaomi опублікувала тiзер до нових навушників

Xiaomi мало відрізняється від інших виробників смартфонів в планi комплекту поставки. Mi-смартфони, як правило, продаються без навушників, що йдуть в комплекті. Втім, в арсеналі компанії є подібні аксесуари: багато моделей вiд партнера 1MORE на будь-який смак.

На жаль, оригінальна модель Mi Headphones вийшла ще в 2015 році, але вона швидко завоювала любов користувачiв. Якщо вірити тiзеру Xiaomi, то скоро варто чекати наступника. Китайський гігант розмістив в Twitter зображення девайса, дивiться самi!

1MORE Mi Headphones

Як буде називатися пристрій (можливо Xiaomi Mi Headphones 2), поки що невідомо. Але гарнітура дуже схожа на золотистi Mi Headphones. Логічно, що сказане – натяк на дебют «спадкоємця». На жаль, звукові характеристики не уточнюються. Відома лише категорія – Hi-Res.

Випуск Xiaomi Mi Headphones 2, ймовірно, довірять партнеру Xiaomi – 1MORE . Дана фірма займалася попереднім поколінням навушникiв. Що стосується ціни, вартість Xiaomi Mi Headphones становить 500 юанів, приблизно 90 американських доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.