Xiaomi Mi PowerBank 2 на 5000 мАг - новий компактний зовнішній акумулятор

Xiaomi Mi PowerBank 2 на 5000 мАг

Компанія Xiaomi додала у свій асортимент нову модель портативного акумулятора Xiaomi Mi Power 2 на 5000 мАг. Акумулятор має один повнорозмірний USB-порт та вхідний порт micro USB, 4 світлодіода для індикації рівня заряду батареї і кнопку включення та виключення. Товщина алюмінієвого корпусу – всього 9.9 мм. Новинка може служити джерелом енергії не тільки для телефонів, але й для фiтнес-браслетiв та Bluetooth-гарнітур, для чого застосовується режим підзарядки малим струмом. Для переходу в цей режим зарядки, вам потрібно два рази натиснути кнопку живлення.

Також зауважимо використання дев'яти схем захисту, включаючи захист від перегріву і короткого замикання. Вартість Mi Power 2 складе приблизно близько 8 доларів у Китаї, у продаж акумулятор надійде вже 12 січня 2018 року. Нагадаємо, кілька тижнів тому Xiaomi представила Mi PowerBank 2 на 10.000 мАг, який забезпечений двома USB-портами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.