Xiaomi Mi Note 3 можуть анонсувати у червні разом з MIUI 9

Здається, недавній витік рендерів Xiaomi Mi Note 3 стався не випадково. Є аналітики і інсайдери, які серйозно заявляють, що Xiaomi може представити нове покоління флагмана значно раніше. Якщо точніше, то мова йде про презентацію, яка відбудеться в червні 2017 року.

Логічніше було б чекати анонсXiaomi Mi Note 3 в жовтні, через рік після презентації попередника, але техно-шпигуни заявляють, що саме в наступному місяці смартфон дебютує у Китаї. Правда, мова не йде про ранній старт продажів. Іншими словами, прем’єра новинки може і відбудеться в червні, але в продаж вона надійде пізніше. Як поясняється, причина настільки раннього релізу – нова версія прошивки MIUI 9, якій належить дебютувати у флагмані. Робота над фірмовою оболонкою вже добігає кінця і Xiaomi Mi Note 3 буде обраний в якості першого пристрою з нею на борту. Можливо, Xiaomi вирішила поквапитися з новим продуктом, щоб користувачі не встигли придивитися до альтернативних рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.