Виходом Mi MIX компанія Xiaomi продемонструвала, що вона готова і здатна йти на сміливі експерименти. Успіх зі смартфоном надихнув виробника на випуск другого покоління, а для його створення знову закликали під свої прапори відомого промислового дизайнера Філіпа Старка. В очікуванні виходу Xiaomi Mi Mix 2, який з’явиться тільки восени, ми пропонуємо поглянути на його концепт, виявлений в мережі Weibo.

Немає сумнівів, що Xiaomi піде по шляху збільшення площі, яку буде займати дисплей, і ця концепція знайшла своє відображення у рендері. Перед нами постав смартфон позбавлений бічних рамок і вставки у верхній частині. Нижня панель стала на порядок витонченіше, ніж пропонує Xiaomi Mi MIX. Від попередника запозичена оформлення задньої панелі, де розташувався модуль основної камери і сканер відбитків пальців. Хоча є передбачення, що тильні камери буде дві, а біометричний датчик буде встановлений в дисплейному модулі. Передбачається, що Xiaomi Mi MIX 2 отримає вигнуту 6,4-дюймову QuadHD OLED-панель та платформу MIUI 9 на основі Android 7.0 Nougat.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.