Xiaomi Mi LED TV 4 розкупили менш ніж за 10 секунд в Індії

Mi LED TV 4

Згідно з повідомленням, Mi LED TV 4 було продано менш ніж за 10 секунд на сайті Mi.com. Нагадаємо, Xiaomi Mi LED TV 4 поставляється лише у розмірі екрану 55 дюймів і має ряд цікавих функцій. Пристрій має тонкий корпус, який становить всього 4,9 мм. Це дає Mi TV 4 звання найтоншого світлодіодного телевізора у всьому світі.

Він також поставляється з надтонкими рамками, що робить вигляд телевізора таким, начебто він не має рамок взагалi. У Mi TV 4 також представлена ​​технологія PatchWall, спеціально розроблена для індійського ринку. Користувальницька ОС інтегрує телеприставку користувача з інтерфейсом телевізора, що дозволяє легко керувати обома пристроями за допомогою одного пульта. І оскільки це смарт-телевізор, програма PatchWall забезпечує всі телевізійні станції у країнi (що становить близько 48 каналiв)

Телевізор Mi TV 4 має роздільну здатність 4K UHD і працює на 64-розрядному чотирьохядерному процесорі Amlogic у поєднанні з 2 Гб оперативної пам'яті та 8 Гб флеш-пам'яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.