Xiaomi Mi Box 4 та Mi Box 4c - характеристики i цiни

Компанія Xiaomi анонсувала новi телевізійні приставки Mi Box 4 і Mi Box 4c, продажі яких почнуться вже на цьому тижні – 1 лютого. Пристрої забезпечують підтримку 4K HDR вiдео. Говориться про можливість роботи з відеоматеріалами у форматi до 3840×2160 пікселів, а максимальна частота кадрiв в секунду становить 60 fps.

Xiaomi Mi Box 4 та Mi Box 4c

Сердцем TV-приставок став процесор Amlogic з чотирма обчислювальними ядрами ARM Cortex A53, що працюють на тактовій частоті 1,5 ГГц. За обробку графік вiдповiдає інтегрований контролер ARM Mali GPU з частотою до 750 МГц.

Xiaomi Mi Box 4 та Mi Box 4c

У Mi Box 4 використовується технологiя PatchWall – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з алгоритмом за типом штучного інтелекту, орієнтований на максимально комфортний перегляд відеоконтенту. Модель Xiaomi Mi Box 4 несе на борту 2 Гбайт оперативної пам'яті, а також адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 4.1+. Модифікація Xiaomi Mi Box 4c має 1 Гбайт ОЗУ і не підтримує Bluetooth.

Xiaomi Mi Box 4 та Mi Box 4c

Обидві приставки наділені флеш-модулем місткістю 8 Гбайт, інтерфейсом HDMI 2.0a, портом USB 2.0, а також 3,5-міліметровим аудіо портом. Вартість Xiaomi Mi Box 4 і Mi Box 4c у Китаї складе відповідно $55 і $40 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.