Android One – проект від Google, представлений в 2014 році. Полягає він в партнерстві Google з виробниками смартфонів для випуску бюджетних моделей для країн, що розвиваються. Спочатку телефони Android One користувалися популярністю, але через деякий час інтерес до них згас. Як ви знаєте, смартфони лінійки Redmi і Redmi Note від Xiaomi досить популярні в країнах, що розвиваються (в силу низької вартості). Ймовірно, тому Google і звернула увагу на китайського гіганта. Свіжа інформація свідчить про те, що Google буде працювати з Xiaomi для запуску нового смартфона лінійки Android One – Xiaomi Mi A1.

В попередньому місяці Xiaomi випустила новий смартфон – Xiaomi Mi 5X. В даний час він доступний тільки в Китаї. Проте багато чутлк свідчать про те, що скоро він надійде і на ринки інших країн. Нещодавно Mi 5X був виявлений в базі POSTEL – агентств, яка сертифікує телекомунікаційні продукти в Індонезії. Там же було зазначено, що Mi 5X не працюватиме на звичній оболонці MIUI. В описі смартфона також згадується, що це телефон з двома SIM-картами, а його програмне забезпечення розроблене самої Google. У ньому також говориться, що пристроїв Android One надається доступ до преміум-функцій і додатків Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.