Xiaomi MWC 2018

У грудні 2017 року Qualcomm представила мобільну платформу Snapdragon 845 на виставці Snapdragon Tech Summit. У той же час, генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь підтвердив, що наступний флагман компанії – Mi 7 буде працювати на процесорi Snapdragon 845. Оскільки Xiaomi є однією з учасників виставки MWC 2018, яка відбудеться з 26 лютого по 1 березня, то компанія може використати технологічну виставкову платформу, щоб зробити анонс смартфона Xiaomi Mi 7.

Наведений вище знімок з офіційного веб-сайту Mobile World Congress підтверджує, що Xiaomi візьме участь у заходах як один із учасників. Лей Цзюнь раніше підтвердив, що Xiaomi Mi 7 буде представлений під час китайського весняного сезону, що вказує на те, що він може бути оголошений наприкінці лютого або початку березня. Отже, шанувальники Xiaomi тепер роздумують, що компанія може анонсувати Xiaomi Mi 7 на MWC 2018 року.

Оголосивши про новий Mi 7 на MWC 2018 року, бренд Xiaomi міг стати першим китайським виробником, який би показав телефон на базi SoC Qualcomm Snapdragon 845. Нещодавно Лей Цзюнь підтвердив, що, оскільки компанія буде зосереджуватися на штучному інтелекті (AI) у 2018 році, майбутні смартфони будуть оснащені AI. Вважається, що налаштування подвійної камери Mi 7 буде оптимізовано за допомогою інтерфейсу AI, щоб досягти нових висот у фотографiї. Крім того, Xiaomi Mi 7 стане першим смартфоном компанії, що буде поставлятися з бездротовою зарядкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.