Xiaomi Mi 6 підтримує швидку зарядку USB Power Delivery

Зараз на ринку існує безліч технологій швидкої зарядки. Одні з самих популярних – це Quick Charge Qualcomm, OPPO VOOC Charge, Dash Charge від OnePlus і Turbo Power від Motorola. Існує також USB Power Delivery (USB-PD), який використовується на таких телефонах, як: Google Pixel, Pixel XL і MacBook.

Google хоче, щоб стандарт зарядки був уніфікований, і каже виробникам Android смартфонів відмовитися від швидкої зарядки (або будь-якої іншої форми) і перейти на USB-PD замість цього. Щоб забезпечити це, Google додала новий розділ в документ визначення сумісності Android (CDD), якому повинні слідувати бренди. Схоже, що деякі виробники вже почали застосовувати цей стандарт. Було виявлено, що Xiaomi Mi 6, який підтримує Quick Charge 3.0, також підтримує USB-PD.

Xiaomi Mi 6 був повністю заряджений зарядним пристроєм Mi Notebook Air на 65 Вт, а швидкість зарядки вимірювалася за допомогою двох детекторів заряду. Один видав 9.05 В/1.76 А, що становить приблизно 16 Вт, а інший – 9.36 В/1.68 А, що також перетворюється в 16 Вт. Так що якщо у вас є USB Type-C зарядний пристрій з USB-PD, ви можете використовувати його для зарядки вашого Mi 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.