Xiaomi Mi 5S і Mi 5S Plus отримали Android 7.1 завдяки LineageOS 14.1

Флагмани Xiaomi Mi5s і Mi5s Plus були запущені в кінці минулого року і були оновлені до MIUI 8.2, але при цьому смартфони все ще працюють на старому Android 6.0 Marshmallow. Це досить сумно, враховуючи, що Google ось-ось випустить вже наступну версію Android O. Але вже доступна кастомна прошивка LineageOS 14.1 для цих телефонів, яка побудована на базі Android Nougat.

Для тих, хто стежив за спільнотою цього ROM, прошивка LineageOS 14.1 заснована на Android 7.1 Nougat. Вона вже буда доступна для Mi5s Plus починаючи з травня цього року, нещодавно відбувся реліз і для Mi5s завдяки одному з учасників спільноти XDA Developers. Були підтверджені наступні функції: завантаження, Wi-Fi, Bluetooth, правильна робота камер, відтворення відео, аудіо, сенсори і GPS.
Щоб встановити LineageOS, вам потрібно спочатку розблокувати завантажувач. Ви можете зробити це на офіційному форумі MIUI. Як тільки ви закінчите з цим, завантажте збірку і завантажте Google Apps. Перезавантажитеся в режимі відновлення, запустіть останню збірку і Google Apps, а потім перезавантажте пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.