Xiaomi хоче продати смартфонiв на суму 14,7 млрд доларів у 2017 роцi

У 2017 році Xiaomi розраховує продати смартфонiв на суму понад 100 млрд юанів (14,7 млрд доларів). Одним з ринків, який допоможе досягти такого результату, повинна стати Індія. Китайський вендор переконаний, що його виручка в цій країні в поточному році подвоїться і досягне 2 млрд доларів, повідомляє індійське агентство PTI. Віце-президент компанії і глава Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) в інтерв'ю виданню заявив, що зростання спостерігається на тлі високої популярності смартфонів Xiaomi і зміцнення іміджу бренду в Індії.

"У першій половині 2017 роки ми зареєстрували зростання на 328% в порівнянні з тим же періодом 2016- го. Піднесенню сприяв високий попит на такі пристрої, як Redmi Note 4, Redmi 4A і Redmi 4. Ми виразно доб'ємося дворазового зростання, зареєстрованого в минулому році " – сказав він.

На початку липня засновник і CEO Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) оголосив про повернення компанії до зростання поставок. У другому кварталі 2017 року китайський вендор збільшив відвантаження на 70% щодо попереднього чверті, випустивши 23,16 млн апаратів. Індія є одним з ключових зарубіжних ринків для Xiaomi, поряд з Індонезією, Росією і Україною.

Керівник індійського підрозділу Xiaomi зазначає, що компанія зосередилася на розширенні офлайн-роздрібної торгівлі та післяпродажному сервісі. В даний час у Xiaomi в країні налічується 500 сервісних центрів, тоді як на початку року їх було близько 225. Крім того, компанія відкриває фірмові магазини Mi Home, де споживачі мають можливість випробувати продукцію Xiaomi перед покупкою. В Індії у Xiaomi заплановано 100 таких торгових точок. Xiaomi обіцяє наповнити світ своїми магазинами і стати по-справжньому глобальним гравцем. У найближчі три роки китайський виробник збирається відкрити дві тисячі центрів Mi Home, половина з яких буде в Китаї, а інша половина – за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.