Вітаємо з Днем Незалежності України!

Вже 26 років наша країна незалежна. Незважаючи на тяжкі часи, у всіх нас є надія, що справжня незалежність ми можемо отримати сумлінною працею, старанним навчанням, новим мисленням на користь себе і держави. 

Світ змінюється надто швидко. Щоб встигати за цими змінами, треба зрозуміти, що тільки інновації, тільки нові способи життя, праці та мислення допоможуть побудувати цей новий світ навкруги нас. 

І знайомство з передовим світовим досвідом, новими концепціями, новими технологіями та готовими рішеннями різного масштабу необхідні всім нам.

На прикладі екосистеми Розумного дому, якій присвячена наша спільнота, ми можемо дізнатися, навіть, доторкнутися руками до паростків того, на чому буде збудований світ майбутнього. 

На прикладі розвитку компанії Xiaomi, яка наразі є одним з лідерів інновацій, ми можемо побудувати власну історію успіху. 

Ми, як і всі фанати Xiaomi, сподіваємось, що невдовзі наша країна розквітне і буде йти широкими кроками у сучасний світ і, можливо, якась українська інноваційна компанія посяде місце лідеру розвитку і просування сучасних ідей бізнесу і комфортного життя.

І тоді ми будемо знати, що хоча б тожи, але тех посприяли цьому. 

Зі святом вас! Миру і розвитку! Хай все буде ОК!

 

 

А ось вам старовинна пісня з моєї молодості про моїх друзів. Є, звісно, більш сучасні, але ця, здається, з настроєм. 

Якщо не любите стару українську хіп-хоп тусовку, можете не дивтися 🙂

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.