Виробник продукції для кухні і розумного дому – компанія Viomi, презентувала на краудфандінговій платформі новий продукт. Це – розумний холодильник. Новий виріб говорить про невпинний ріст амбіцій Viomi, що ми могли побачити ще минулого тижня, коли компанія показала машину для миття посуду.

Холодильник Viomi Yunmi – це великий кухонний пристрій і він просто не вміститься в маленьку кухню. Пристрій має три відділення, шість дверей і розміри 717х785х1807 мм. 

Холодильник Viomi Yunmi

Основний відділ холодильника може вмістити 289 літрів корисного об'єму. Менші відділення є морозильною камерою і вміщають 173 літри. Таким чином, загальна місткість холодильника Viomi Yunmi становить вражаючі 462 літри. 

Пристрій оснащено тихим двигуном, який споживає лише 960 Вт/год і створює звук потужністю лише 38 дБ, тобто він працює майже безшумно.

Холодильник Viomi Yunmi

Холодильник оснащено 10-дюймовим екраном на передній двері. За допомогою його можна керувати пристроєм, а також робити багато корисних речей, наприклад, створювати список продуктів, нагадування та інше. 

Холодильник Viomi Yunmi також керується за допомогою смартфона. Можна встановлювати температуру, задавати графік роботи пристрою, та багато іншого. 

Холодильник Viomi Yunmi

Внутрішня поверхня холодильника оброблена спеціальними речовинами, що винищують неприємні запахи та бакетрій, що їх спричиняють.

Великий холодильник Viomi Yunmi –  це гарний пристрій для великої кухні і незабаром він з'явиться у продажу, в тому числі, і в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.