Viomi презентувала новий розумний нагрівач води

Viomi завжди спеціалізувалася на пристроях для води, в її арсеналі фільтри для води, термоси, нагрівачі, холодильники тощо. 

Новий пристрій – розумний нагрівач, яким можна керувати зі смартфона. 

Viomi Smart нагрівач води

Viomi випустила новий продукт на платформі краудфандінга MiJia. Це 113-й продукт, який буде запущений з моменту створення платформи MIJIA і, як виявилося, є продуктом одного з давніх партнерів Xiaomi, компанії Viomi. Продукт називається Розумний водонагрівач Viomi, і є диспенсером гарячої води об'ємом 4 л за ціною 499 юанів (76 доларів США). 

Viomi Smart нагрівач води

Смарт-водонагрівач можна використовувати для підтримки температури води в трьох діапазонах; кімнатна температура, гаряча при 50 градусах Цельсія, а також окроп при 100 градусах Цельсія. Розумний домашній гаджет можна контролювати за допомогою смартфона, і ви можете отримати бажану температуру води одним натисканням кнопки на смартфоні. Додаток також дозволяє користувачам контролювати якість води в будь-який час і нагадує про очищення фільтру щоразу, коли ви міняєте воду. 

Viomi Smart нагрівач води

Очищувач води Viomi також оснащений датчиком рівня води, який відправляє нагадування підключеному смартфону про зниження рівня води і навіть зупиняє нагрів, коли рівень води низький. Він також оснащений датчиком температури, який гарантує, що температура не перевищить максимальний рівень. Корпус має якісний дизайн, який включає в себе кришку для захисту, яка ускладнює відкриття дитиною кришки і, таким чином, уникає пошкодження пристрою та небезпеки для людини.

Viomi Smart нагрівач води

Viomi Smart нагрівач води

Viomi Smart нагрівач води

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.