Viomi презентувала нагрівач води для кухні Kitchen pro

Можливо мало хто знає про це, але у Китаї відсутнє централізоване гаряче водопостачання. Не так, як у нас, з відключеннями, профілактиками, а взагалі. Тому кожне домогоспорадство нагріває воду як може. Зараз, у нових домах, є бойлери, які роздають воду будинку, але у традиційних оселях нагрівач води буде дуже доречним.

Компанія Viomi, відома виробами для кухні і керування водопостачанням, не зупинилася на щойно презентованих холодильнику та посудомийній машині і додала кухням ще одного пристрою. Це невеликий водонагрівач. 

Для встановлення цього пристрою достатньо мати поряд розетку і трубу з холодною водою. Встановлення дуже просте: під'єднати холодну воду до бака, гарячу виввести в кран і увімкнути струм. 

Зовні водонагрівач Viomi вкритий ABS-пластиком, що робить його поверхню стійкою до ударів і приємною на дотик. Пристрій має об'єм 6,6 літрів і потужність 1500 Ват. 

Він може нагрівати воду до 75 градусів, цього достатньо для видалення бактерій. 

Завдяки великій потужності і маленькому об'єму, водонагрівач Viomi дуже швидко нагріває воду, практично у реальному часі. 

На верхній частині нагрівача є регулятор температури води. До того ж, пристрій має клапан для попередження гідродінамічного удару у випадку блокування виходного протоку.

Кухонний водонагрівач Viomi можна використовувати не тільки на кухні. Такий пристрій стане дуже в нагоді у заміському домі та будь-якому місці, що потребує локального гарячого водопостачання. 

Незабаром кухонний водонагрівач Viomi приїде і до України, де його можна буде придбати в мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.