Відкрився новий супермаркет екосистеми Розумного дому в Шенчжені

На наступний рік у компанії Xiaomi великі плани – відкрити більше 100 великих магазинів для всіх товарів екосистеми розумного дому. І перший крок вже зроблено зараз, напередодні національного свята Китаю. Президент Xiaomi Лін Бін особисто приїхав на відкриття великого магазину в Шенчжені. 

Шенчжень – це науковий і виробничий центр Китаю, тому мешканці цього великого міста знаються на техніці, тому що багато хто з них її розробляють і втілюють у пластик і метал. 

Тому керівництво Xiaomi сподівається, що за святковий тиждень в цьому магазині буде аншлаг. 

Ось невеличкий фоторепортаж з відкриття магазину.

А ми нагадуємо, що і в Україні є магазини екосистеми розумного дому, де асортимент пристроїв і товарів навіть ширший за женьчженський. Це стало можливо завдяки багаторічній роботі компанії NIS – офіційного дістріб'ютора товарів екосистеми Розумного дому в Україні.

Такі магазини знаходяться у Києві у ТЦ Городок (біля гіпермаркету Фозі), а також в Метрограді (біля Бесарабського ринку під куполом), а також у Дніпрі, Львові, Тернополі і інших містах України. 

магазин екосистеми Mi

купити товари екосистеми Xiaomi

президент Сяомі Лін Бін

Президент Бін на відкритті магазину екосистеми Сяомі.

магазини Сяомі в Україні

магазини Сяомі в Україні

магазини Розумного дому Сяомі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.