25 Липень 2018

Коментарі:

0
 25 Липня, 2018
 0

Після злиття дві провідні світові компанії, що виробляють саморушні електричні пристрої, не витрачали час дарма. І поки всі інші вправлялися в формах і ходових якостях гіробордов і гіроколес, Ninebot і Segway винаходили нові види електричних рухомих пристроїв.
І ось настав час показати їх світові.


Першими були показані роликові ковзани на електричному ходу. Вони отримали назву Segway Drift і потенційно стануть новим хітом продажів і предметом для численних наслідувань.
Ninebot вирішили не відставати від «братньої» компанії і викотили електричний карт Ninebot Go Kart, який ще на етапі розробки отримав вищу дизайнерську нагороду Red Dot Award.


Основою для картингу став Ninebot Mini. До цього гіроборду приєднується платформа, яка і являє собою картинг. Управління передається на кермо і педалі.
Максимальна швидкість пристрою становить 24 км/год, він підходить як для дітей, так і для дорослих, завдяки регульованій довжині рами.


Картинг збирається за лічені хвилини і може бути придбаний як доповнення до Ninebot mini, так і повним комплектом.
Поки повної інформації про пристрій немає, але потенційним покупцям доступні відеоролик і фотографії з презентаційного заїзду, що відбувся в Китаї.

Але і це ще не все.
Segway потужно відповів на успіх Ninebot і показав … гоночний болід на основі компонентів всесвітньо відомих електроскутерів.

Судячи із зовнішнього вигляду електричного гоночного автомобіля, зде5сь справу простий складанням не обмежується. Але і завдання у цього пристрою напевно інші.
Сподіваємося, незабаром ми дізнаємося про нього більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.