В екосистемі розумного дому презентовано новий проектор

На краудфандінговому майданчику екосистеми розумного дому MiJia з'явився анонсований проектор, який рекламувався як телевізор з безмежним екраном. Пристрій випускається під брендом Me2 і має декілька оригінальних властивостей.

По-перше, він може демонструвати відео на поверхні з розміром діагоналі до 300 дюймів (7,62 метрів), тобто, на стіну будинку чи екран кінотеатру IMAX.

Лампова система відтворення відео робить зображення яскравим і чітким.

Інша особливість – аудіо-колонка, яка може відокремлюватися від корпусу проектору і бути окремим джерелом Hi Fi звуку.

Яскравість лампи складає 3000 люменів, виробник лампи – відома компанія Osram.

Кути зображення можуть регулюватися для більш ретельного налаштування.

Пристрій засновано на процесорі Amlogic T968, він має 2 ГБ оперативної пам'яті, 16 ГБ флеш пам'яті, відеоприскорювач на чіпі Mali T830, підтримує кодування Н265 з роздільністю 4К/60 к/с.

 Аудіо колонка має потужність 20 Вт, аудіо-плату DSP, що дозволяє відтворювати Hi Fi звук, а також, може працювати по бездротовому протоколу Bluetooth.

Система охолодження створена комбінацією традиційних радіаторів і графенових трубок, що підвищує теплообмін і охолодження надпотужної лампи. 

Також проектор Me2 має інтерфейсні роз'єми USB 2.0, USB 3.0, HDMI, зовнішній вхід, а також оснащений пультом керування. 

Коштувати проектор буде недешево – майже 700 доларів, але для групи людей, яка збере гроші, що крутити фільми у дворі на багато сімей, це зовсім не дорого.

Після того, як пристрій збере необхідну кількість грошей для початку виробництва, він потрапить у продаж, і з'явиться в українському офіційному магазині екосистеми розумного дому Smart Home.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.