В екосистемі розумного дому з'явилася розумна корзина для сміття

31 Липень 2018

Коментарі:

0
 Липень 31, 2018
 0
Категорія: Екосистема

На краудфандінговому майданчику екосистеми розумного дому MiJia  з’явився незвичайний лот. Це розумне відро для сміття. Протягом періоду збору коштів, цей пристрій отримав 3,7 мільйонів юанів від 19 000 бекерів. Це демонструє великий інтерес до подібних пристроїв.

Дійсно, аналогів йому поки що немає.

Ця автоматизована корзина може зібрати 15,5 літрів сміття. Вона оснащена сенсором наближення і коли ви бажаєте щось викинути, кришка відкриється автоматично.

Цей девайс виключає появу неприємних запахів, тому що під кришкою знаходиться ультрафіолетова лампа, що дезинфікує вміст відра, тобто вбиває бактерії – джерело запахів.

Але щоб повністю виключити контакт сміття з повітрям і людиною, в відро вмонтована система, яка відрізає целофановий пакет і запаює його за допомогою джерела високої температури.

Коли ви натиснете на кнопку на передній панелі пристрою, він відріже та герметизує  пакет, відкриється і вам залишиться лише взяти пакет і винести його на смітник.

Електронне відро для сміття споживає елементи живлення з напругою 12 В і є повністю автономним. Його можна перенести у будь-яке приміщення.

Важить пристрій лише 3,5 кг.

Незабаром розумне відро для сміття надійде до продажу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.