З початком грудня кожен з нас починає розмірковувати над тим, що ж подарувати на Новий рік своїм рідним та друзям. Саме тому ми починаємо низку статей, в яких будемо знайомити вас з новими, або мало знайомими вітчизняному споживачу товарами екосистеми MiJia, що можуть стати оригінальними та корисними подарунками.

Перший з таких пристроїв – Power Bank ZMI APB01 Black. За допомогою цього зарядного пристрою, ви зможете не тільки заряджати свої гаджети з розетки, але також використовувати його як павербанк. Принцип дії пристрою досить простий – підключаєте його в розетку і заряджаєте не тільки свій гаджет, але і внутрішній акумулятор зарядного пристрою.


Power Bank ZMI APB01 Black має строгий і лаконічний дизайн, його вироблено з твердого ABS пластику чорного кольору. На корпусі пристрою є 4 індикатора заряду та кнопка живлення.


Крім того, Power Bank ZMI APB01 Black – розумна зарядка. ZMI APB01 активується автоматично, якщо до нього під'єднати гаджет. Зарядний пристрій розпізнає тип пристрою, підключеного до нього, і видає оптимальні для цього пристрою напругу і силу струму: 5 В -2.4 А, 9 В -2 А, 12 В -1.5 А. Зарядка, при цьому, може проходити по двох портах USB типу A.

Power Bank ZMI APB01 Black має літій-полімерну батарею, що дає пристрою безліч переваг. Таких, як відсутність ефекту пам'яті, робота в більш широкому діапазоні температур, також така батарея має високий коефіцієнт конверсії електричного заряду, до 93%. Завдяки цьому максимум енергії з батареї буде переданий вашому смартфону. Важливо, що Power Bank ZMI APB01 Black має 9 рівнів захисту.

 

Придбати зарядний пристрій ZMI-APB01-Black можна у мережі Магазинів Розумного дому компанії NIS. Компанія NIS є офіційним представником ZMI на Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.