Компанія Xiaomi опублікувала постер, згідно з яким Xiaomi Mi 5X представлять 26 липня. В цей же день компанія представить світу ще один продукт – нову версію своєї оболонки MIUI 9.
Ще не настав той день, проте у мережi з'явилися скріншоти робочого столу MIUI 9. У Мережу «злили» два скріншота. На першому зображено екран блокування з фоновою картинкою в «матеріальному стилі». Шрифти стали жирніше.

Робочий стіл також змінився. Віджет годинника і погоди виглядає дуже акуратно і симпатично. Те ж можна сказати і про іконках додатків. Зовні система кардинально змінилася. У компанії вирішили переглянути своє бачення іконок додатків. Тепер всi іконки виконані в різних форматах з прозорим фоном.

MIUI 9 тепер схожа на ZUK UI і Flyme 6. Це погано з точки зору різноманітності для споживача, але добре з точки зору якості, тому що виглядає робочий стіл акуратно, видно, що над ним працювали професіональнi дизайнери. Xiaomi заявила про те, що MIUI 9 отримає 3 стандартні теми. Однією з очікуваних особливостей системи стане режим роздільного екрану, коли у верхній частині буде розташовано один додаток, а в нижній – інший. Уже зараз split-screen доступний на Mi Max 2 через прошивку для розробників версії MIUI 7.7.1.3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.