У ходi IPO, Huami оцiнили у 150 мільйонів американських доларів

Huami IPO

У багатьох шанувальників Xiaomi є розумний фiтнес-браслет Mi Band, або AMAZFIT Arc, або годинник AMAZFIT Pace/Pace 2. Однак, як ви знаєте, пристрій створено не цією компанією. Творцем гаджета є китайська Huami. У свiтi – це досить успішний бренд, який у 2017 роцi по продажам носимих гаджетiв обiйшов Fitbit та Apple Watch.

Повідомляється, що Huami виходить на ринок цінних паперів США. Компанiя вже подала заявку на IPO в The United States Securities and Exchange Commission. Виробник був оцінений в 150 мільйонів американських доларів – досить непогано, так?

Huami буде представлена ​​на Nasdaq як HMI. У ролі страховиків виступають Credit Suisee, Citi і China Renaissance. На жаль, інші фінансові подробиці не повiдомляються. До слова, Xiaomi теж збирається провести IPO. Станеться сказане до кінця поточного року. Правда, вартість китайського гіганта значно перевершує Huami. Якщо вірити інвестиційним банкам, сума дорівнює 200 мільярдам доларів. Згаданий показник в два рази більше очікуваного. Xiaomi, таким чином, обійде Baidu (із понад $ 85.000.000.000 активів). Первинне публічне розміщення акцiй Xiaomi відбудеться в Гонконгу 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.