Три скриньки з іграшками від екосистеми розумного дому MiJia

Коли мрія Лея Цзюня здійсниться і в усіх великих містах світу з'являться гіпермаркети Xiaomi, великим відділом, а може, навіть, цілим поверхолм в них бюуде відділ товарів для дітей. Кожного тижня компанія випускає, або вкладає гроші у якийсь новий товар для малечі. 

Наприкінці січня маленькі шанувальники екосистеми Розумного дому MiJia отримали три подарунки одразу.

Першим став розвиваючий конструктор для наймолодших Hape 70 puzzle blocks. Як видно з назви, він складається з 70 блоків, з яких можна збирати різні фігури. До того ж, на кожному пазлі намальовані літери, цифри і він має свій колір. Це може знджаобиттися, коли дитина підросте і почне вчитися рахувати та читати. 

Другим подарунком для більш дорослих дітей став пристрій Mi Bunny Story Teller. Ми вже бачили подібний пристрій – дитячу колонку Mi Bunny, яка вміла відтворювати казки з картки пам'яті. Тепер цей пристрій отримав розвиток. Окрім відтворення музики, заспокійливих звуків або казок з картки пакм'яті, він може з'єднуватися зі смартфоном по Bluetooth і батьки можуть слідкувати за тим, що слухає дитина у даний момент, а також регулювати гучність. 

Третя скриня з іграшками – це конструктор для дітей від 5-ти років. Він має назву Mi Bunny Smart Bulding Blocks і створений на основі всесвітньо відомого конструктора Лєго. З деталей та блоків можна збирати будь що, але кожний набір має декілька карток-схем з поясненнями, як зібрати ту, чи іншу фігуру, або конструкцію.

Дитячі товари від екосистеми розумного дому вже можна придбати в Україні у офіційного дистриб'ютора продукції компаній – членів екосистеми MiJia. Це мережа магазинів екосистеми Розумного дому

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.