Три новинки SmartMi: зволожувач, нагрівач і перетворювач напруги

Перший з них – нагрівач Smartmi Chi Meters Heater. Цей пристрій дуже знадобиться взимку. Виглядає він як звичайний домашній нагрівач, але має декілька "родзинок". 

По-перше, Smartmi Chi Meters Heater має дуже гарні конвекційні здібності. Завдяки розташуванню нагрівальних елементів, гаряче повітря здіймається до стелі і розповсюджується по приміщенню. 

По-друге, нагрівальні елементи Smartmi Chi Meters Heater виготовлені з високолегованого сплаву заліза, хрому і алюмінію. Нагрівання до 120 ℃ здійснюється всього за 72 секунди, забезпечуючи швидкий обігрів приміщення.

По-третє, пристрій має двухрежимний нагрів з потужністю 1000 Вт і 2000 Вт, тобто з високим і низьким енергоспоживанням. Пристрій працює безшумно, немає відчуття руху потоків повітря.

Для міцності приладу розробники оснастили його оцинкованим листом товщиною 0,6 мм. Відомо також, що обігрівач Smartmi Chi Meters Heater пройшов сертифікацію RoHS, тобто, відповідає вимогам європейских стандартів.

Другий пристрій – це зволожувач повітря. Новий пристрій – це продовженя ідей, що були втілені у попередній моделі. Зволожувач витрачає 240 мл  води на годину. Всього резервуар може вміщувати 4 літри. 

Пристрій має 36 випарних масиви. Його продуктивність на дає намокнути речам, які поглинають рідину, наприклад, паперу, тканинам і дерев'яним виробам. 

Також зволожувач SmartMi не розповсюджує пару, яка може призвести до появи білого шару на поверхнях, і ультразвукового випромінювання, до якого можуть бути чутливими деякі люди.   

Третій пристрій вирішує проблему перетворення живлення автомобільного акумулятора на стандартне живлення 220 В, необхідне для заряджання гаджетів, зокрема, нотубуків. 

Окрім розеток двох стандартів, пристрій має вихід USB з напругою 5 В. Перетворювач може розвивати потужність до 100 Вт. Він має гарну вентиляцію і 6 ступенів захисту від перенавантаження, короткого замикання тощо.

Всі ці три товари надійдуть до продажу напередодні Свята весни (китайського нового року), і незабаром з'являться в Україні у мережі магазинів Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.