Термосклянка KissKissFish з OLED екраном для вiдображення температури напоїв

Термосклянка KissKissFish

Краудфандінговий майданчик Xiaomi поповнилася черговим цікавим гаджетом, який точно вам сподобається. Це термосклянка, яка виготовлена китайським стартапом KissKissFish. Пiд цим брендом вже випускаються термоси KissKissFish CC Temperature Visible Cup, а тепер ще й ця склянка.

Термосклянка KissKissFishТермосклянка KissKissFishТермосклянка KissKissFish

Гаджет отримав приємний дизайн, спецiальну ручку та ергономічну форму, завдяки якій вiн не ковзає і зручно тримається в руці. Внутрішня поверхня термосклянки виконана з нержавіючої сталі 304, а її ємнiсть становить 430 мл.

Термосклянка KissKissFish

І найцiкавiше в новинці – невеликий дисплей з OLED матрицею (майже як у Mi Band 2), розташований прямо на кришці термосклянки. Завдяки екрану можна дізнатися температуру напою всередині, не відкриваючи кришку і не випускаючи дорогоцінне тепло назовні. Температура визначається з точністю до 0.1 градуса. Працює це все вiд батарейки CR2032.

Термосклянка KissKissFish

За словами виробника, гарячий напій буде тримати температуру 42 градуси приблизно 6 годин, а холодні напої збережуть температуру в 10 градусів близько 5 годин. Вартість новинки в Китаї становить лише 179 юанів. Новинка скоро буде продаватися i в Українi.

Як вам цей девайс? Дайте нам знати у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.