Термометр iHealth: піклування про дитину

Екосистема Розумного будинку представляє новий продукт – термометр iHealth.
Одна з творців градусника iHealth Чжао Іпін як ніхто розуміє важливість такого пристрою, адже вона – мати 2х-річного хлопчика, який іноді хворіє на застуди. І тому їй відомі всі труднощі використання стандартних термометрів батьками маленьких дітей.

градусник iHealth
В останні 20 років діти стали рушіями інновацій, – розповідає Чжао, – і мене радує, коли виходить новий продукт, призначений для дітей і я бачу, що він ідеально підходить і моїй дитині.
У світі вже є просунуті пристрої для вимірювання температури у немовлят. Наприклад, в Америці є вушний термометр, який безконтактно визначає температуру.

Для мене це є деяким шоком, тому що ми традіційно користуємося застарілими ртутними термометрами. У питаннях вимірювання інтенсивності інфрачервоного випромінювання китайці відстають років на 20.

Чому наші діти повинні вимірювати температуру довгим і болісним для дитини способом?
Я запропонувала нове бачення цього процесу і отримала розуміння керівництва.

градусник iHealth
І 17 серпня 2016 року ми розпочали роботу над першим термометром iHealth.
У традиційній китайській родині вимірювання температури відбувається за старою схемою п'ятихвилинного очікування.
Ртутний або електронний градусник ставиться під пахву і необхідно почекати п'ять хвилин. Для дорослого це не проблема, а як утримати в спокої в певній позі кілька хвилин немовля, яке і так страждає від високої температури?
За допомогою маркетингових досліджень ми дійшли висновку, яким повинен бути новий термометр.

у процесі роботи  інженери теж перегрілися.

По-перше, він повинен бути неінвазивним, вимірювати температуру тіла та значення інфрачервоного випромінювання при контакті, а в ідеалі і взагалі на відстані.
По-друге, він повинен бути простим в використанні, щоб і молодь, і люди похилого віку, всі члени родини могли ним скористуватися і отримати правильний результат.
По-третє, він повинен бути доступним для сімей середнього і низького достатку.

Лише при дотриманні цих трьох пунктів ми отримали б революційний інструмент, який зміг би змінити старий метод сімейного лікування.
Ми спостерігали за 18-ю сім'ями, в яких діти хворіли на застуду. Батьки в цих сім'ях вимірювали температуру по методу п'яти хвилин, і робили це часто, оскільки зміни температури у дитини при застуді можуть відбуватися частіше, ніж раз на 10 хвилин.
Часто вимірювання були неточними через те, що діти плакали і не могли утримати термометр потрібний час.

Ми зрозуміли, що потрібен інструмент швидкий, точний, привабливий на вигляд без складних перемикачів, які робили б його вразливим до поломок.
Ми відмовилися від прийняття кімнатної температури як базової для вимірювання різниці температур.

Наша команда взялася за справу. Половина колективу були перфекціоністами, інша половина була не настільки сувора до результату, і тому результат коливався від рішень «Ми не можемо здатися» до «І так нормально».

градусник iHealth
Тільки форм промислового дизайну у нас було 231, з яких нарешті з'явився ідеальний варіант.
Ми взяли кращий німецький датчик, і зрозуміли, що в лабораторних умовах точно виміряти температуру складно, для цього потрібні умови реальної родини. І тільки результати  безлічі вимірювань можуть дати нам правильні ітерації.
Потім прийшла ідея безперервного вимірювання температури і спостереження за нею в динаміці.

В результаті у нас вийшов зразок термометра iHealth, який відразу всім припав до смаку і навіть виграв премію IF Design 2017.

термометр iHealth
Так, це зовсім не схоже на звичайний градусник. Немає відчуття холодного медичного приладу. Наш градусник може бути іграшкою, його можна тримати в руках, кусати, кидати на підлогу без страху зіпсувати. Він виглядає другом для маленьких пацієнтів.
А для батьків це – гарний аксесуар, кторой хочеться використовувати зайвий раз, щоб знову помилуватися на плавність ліній.
Ми дякуємо нашим тестерам у віці від 1 місяця до 5 років, які дали нам багато даних для вдосконалення пристрою.

дитячий термометр iHealth

Сподіваємося, в вашому домі теж з'явиться наш градусник iHealth і вимір температури немовляти перестане бути випробуванням для мами і дитини, і спостереження за здоров'ям сім'ї стане приємною справою для кожного.
Контактний градусник iHealth незабаром з'явиться і в Україні в магазинах екосистеми Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.