Старт продажiв Xiaomi Mi A1 починається з Індії

Xiaomi Mi A1 старт продажiв

Минулого тижня компанія Xiaomi представила свій перший смартфон на Android One – модель xiaomi Mi A1. Телефон, який насправді нічим не відрізняється від Mi 5X, але з "чистою" ОС Android без фірмової MIUI 9, вчора надійшов у продаж в Індії. Під час запуску представники Xiaomi оголосили, що Mi A1 буде доступний в цілому в 37 країнах. Тим не менш, не було озвучено, коли почнуться продажі в інших країнах.

Деякі користувачi можуть сказати, що можна просто замовити Mi 5X і перенести на нього чистий Android, як у Mi A1 Android One. Але перш вам слід переконатися, що у вас підтримуються частотні діапазони, які вам потрібні. Наприклад, Смартфон Mi 5X не підтримує смугу LTE Band 20 на відміну від Mi A1, який продається в Індії. З іншого боку, Mi A1, що фігурує на В'єтнамському сайті, підтримує Band 20. Якщо якась частотна смуга важлива для вас, то краще почекати, поки телефон буде доступний у вашій країні.

Втім, спроби установки чистої версії операційної системи вже були – спочатку невдалі (в цій битві "полягло" чимало Mi 5X), потім вдалі. Пропозиція заманлива тим, що на Mi A1 вже обіцяно оновлення до Android Oreo, і отримати його на Mi 5X було б непогано. Але вирішувати тільки вам – все неофіційне має свій ступінь ризику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.