Старт продажів Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition 6/128 Гб у Китаї

Після довгого очікування, керамічна версія Xiaomi Mi 6 стартує у Китаї. Xiaomi розповіла про це через пост у Weibo в супроводі із зазначенням дати і іншими деталями, стосовно продажу. Преміум флагман буде продаватися вже завтра, починаючи з 10 години ранку. Mi 6 Ceramic Edition буде продаватися виключно на Xiaomi Mall, на відміну від стандартної версії, що реалізує одночасно на Jingdong, Lynx, Tesco та інших. Це, очевидно, через обмежену кількість, яка доступна для купівлі.

Xiaomi Mi 6 Ceramic йде з склокерамічним корпусом, смартфон доступний лише з 6 Гб ОЗП + 128 Гб пам’яті. Пристрій також має 18K позолочені кільця навколо камери, яка додає до вже красивого дизайну нотку преміальності. Варто нагадати вам, що Mi 6 має потужний процесор Snapdragon 835, а також камеру з подвійним об’єктивом на задній грані. Про статистику продажів керамічного Mi 6 можна буде судити вже завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.