Snapdragon 845 - процесор на якому буде працювати Xiaomi Mi 7

Qualcomm випустила свій найпотужніший мобільний процесор Snapdragon 835 всього кілька місяців тому і на даний момент на ринку є всього кілька смартфонів на базі Snapdragon 835, в тому числі і Xiaomi Mi 6. Проте, компанія вже почала розробку його наступника в особі Snapdragon 845. Новинка стане ще потужнішою і енергоефективнішою, в основному завдяки використанню нових ядер Cortex A75 і Crotex A55.

Таким чином майже всі відмінності 845-ї моделі від 835-ї складатимуться в обчислювальних ядрах. У той час як Snapdragon 835 побудований на восьми ядрах Kryo 280, Snapdragon 845 буде працювати на базі чотирьох ядер Cortex A75 і чотирьох Cortex A55 в конфігурації big.Little. Ядра Cortex A75 на 20% більш продуктивні в порівнянні з Cortex A73. Крім того Cortex A75 має максимальну тактову частоту 3.0 Ггц.
 
Ядра Cortex A55, в свою чергу, поліпшать свою продуктивність приблизно в 2 рази в порівнянні з Cortex A53, при цьому енергоефективність збільшується на 15%. Нові ядра також мають деякі відмінності в архітектурі: раніше виробники могли розмістити до 4 ядер в одному кластері, зараз же ядра Cortex A55 можна помістити в кластер з 8 ядер. Без сумнівів наступний Xiaomi Mi 7 буде працювати на Qualcomm Snapdragon 845.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.