Смартфони Xiaomi Lanmi будуть чимось середнiм між Redmi і Mi

Останнiм часом у мережі ходять чутки, що компанія Xiaomi створює свій новий бренд телефонів Lanmi. Цей суббренд відрізняється від флагманських телефонiв Mi і бюджетних смартфонів Redmi. У мережі вже з’явився рендер першого пристрою компанії під назвою Lanmi X1.

Передбачається, що новий бренд буде називатися Lanmi, але Xiaomi офіційно ще не підтвердила цю назву. Новий бренд компанія збирається представити до кінця цього місяця разом з першим телефоном з цієї лінійки. Кажуть, що бренд Lanmi орієнтований на молодих людей і призначений для того, щоб скласти конкуренцію компаніям OPPO і Vivo, які захопили владу на ринку смартфонів в Китаї.
Крім того, новий суббренд повністю відрізняється від серії Mi і Redmi з точки зору визначення продукту і підходи до маркетингу. Xiaomi ніколи не використовувала агресивну тактику продажів своїх смартфонів Mi і Redmi, пристрої продавали себе майже що самі. Але новий бренд буде позиціонуватися і просуватися інакше. А ви чекаєте новi телефони вiд Xiaomi? Розкажiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.