Смартфонами Xiaomi Mi 2 і Mi 2S користуються понад 5 млн осіб, пристрої оновлять до MIUI 9

Xiaomi Mi 2 був флагманським смартфоном, який випереджав всі пристрої на базі ОС Android, випущені в першій половині 2012 року. У серпні цього року смартфон відзначить своє п'ятиріччя. У 2013 році була анонсована поліпшена версія Xiaomi Mi Mi 2S, яка отримала більш продуктивний процесор і поліпшену камеру.

Виконавчий директор Лей Цзюнь (Lei Jun) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo заявив, що смартфонами Xiaomi Mi 2 і Mi 2S продовжують користуватися понад 5 млн осіб у всьому світі. Він також припустив, що головна причина полягає в компактному розмірі – обидва смартфона мають дисплеї діагоналлю 4,3 дюйма. За сьогоднішніми мірками це дуже мало, найпопулярнішими є пристрої з екранами діагоналлю близько 5,5 дюйма.

Варто додати, що продажі лінійки Xiaomi Mi 2 за перший рік склали близько 10 млн смартфонів. Примітно те, що Xiaomi Mi 2 і Mi 2S отримають оновлення до Android Nougat разом з оболонкою MIUI 9, яка буде представлена ​​26 липня цього року разом зі смартфоном Xiaomi Mi 5X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.