Смартфон Xiaomi Redmi Note 4X тільки що отримав спеціальну версію Jingdong Special Edition, яка надійде в продаж вже 19 травня в Китаї. Подробиці про новинку з’явилися на офіційному сайті Jingdong. Судячи з отриманих даних, основна відмінність цієї версії від базової моделі – це ціна та пам’ять.

Спеціальна версія Redmi Note 4X Jingdong Special трохи дешевше початкової ціни на смартфон. Смартфон має такі ж характеристики, що й оригінальна модель: процесор Snapdragon 625 і 3 Гб ОЗП. Модель буде продаватися з 19 травня ексклюзивно на JD.
Ми очікували, що Redmi Note 4X Jingdong Special Edition буде червоного кольору, на цве вказував вчорашній тізер. Але сьогодні на JD немає жодної згадки про модель червоного кольору, швидше за все спеціальна версія буде відрізнятися тільки ціною і обсягом пам’яті. Зверніть увагу, що, на відміну від звичайної версії, яка поставляється в конфігурації 3/32 Гб, більш доступна модель Redmi Note 4X вартістю оснащена об’ємом пам’яті на 3/16 Гб.
З появою спеціальної версії Jingdong, Xiaomi Redmi Note 4X тепер має чотири версії. Топова модель побудована на процесорі MediaTek Helio X20 з 4/64 Гб пам’яті на борту. Стандартна модель має чіп Snapdragon 625 і 3/32 Гб пам’яті. Спеціальна версія Redmi Note 4X Hatsune Miku Special також присутня на JD, з більш дешевою ціною і більш низькою конфігурацією пам’яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.