Шолом Mi VR - шлях до нового всесвіту віртуальної реальності

2 Липень 2018

Коментарі:

0
 Липень 2, 2018
 0
Категорія: Екосистема

Ось і настав час, який ми бачили лише у фантастичних фільмах, коли стирається грань між реальністю і віртуальним світом, коли простір і час стає підвладним управління людини.
Епоха смартфонів наближається до кінця. По крайней мере, ці пристрої незабаром перестануть бути такими, якими ми їх знаємо.


І важливим кроком на цьому шляху став новий шолом віртуальної реальності Mi VR, створений інженерами компанії Xiaomi, спільно з командою Oculus від Facebook.
Тепер для використання шолома віртуальної реальності не потрібен смартфон. Все продуктивні потужності розташовані в корпусі пристрою.


Основою шолома є процесорна система Qualcomm Snapdragon 821 з відеоприскорювачем Adreno 530. Для пасивного відведення тепла застосована теплова трубка навколо екрану. Завдяки особливій конфігурації продуктивність подібної системи значно вище, ніж якби вона використовувалася в смартфоні.


Частота оновлення екрану 72 Гц дозволяє дивитися відео з частотою 24, 30 або 60 кадрів в секунду без роздратування очей.
Всередині і зовні шолом віртуальної реальності Mi відповідає концепції мінімалізму. Ніщо зовні і всередині пристрою не відволікає користувача від перегляду програм, ігор або читання. Ремінець м’який і еластичний, без застібок на ньому, що дає можливість користуватися шоломом лежачи.


Ресурси Mi для віртуальної реальності дають користувачеві найширший вибір програм, будь то кіно блокбастери, ігри, телепрограми або музичні концерти. Весь світ віртуальної реальності доступний вам з шоломом Mi VR.


Марк Цукерберг на конференції Oculus Connect пообіцяв незабаром мільярд користувачів віртуальної реальності.
І лабораторії Xiaomi готові очолити нові тренди в світі розваг і технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.