Segway Drift - новина в звичному і новий хіт екосистеми MiJia

23 Липень 2018

Коментарі:

0
 Липень 23, 2018
 0

З моменту появи перших гіробордов, в головах футуристично мислячих маркетологів спливала думка: «Хто ж перший придумає електричні роликові ковзани?».
Сенсації не сталося, новий продукт представила компанія, яка винайшла гіроскутер і продовжує розширювати межі застосування електронних рухомих засобів.

Гібрид гіроборда і роликів називається Segway Drift, а як можна помітити з фотографій, вони виконують всі ті ж функції, що і ковзани, тільки для руху на них не потрібно відштовхуватися ногами від дороги.

Напевно новий пристрій має з’єднання зі смартфоном, що дає йому нові функції.

Дані про швидкість, режими роботи і обмеження використання поки відсутні, але поява тізерів говорить про те, що незабаром продукт буде представлений широкій публіці і з’явиться в магазинах екосистеми MiJia, в тому числі і в Україні.

Передбачаємо наступного літа бум Segway Drift на вулицях.
Нагадаємо, компанія Segway злилася з китайським брендом Ninebot і входить в екосистему компаній Xiaomi, яка випускає товари під окремим брендом MiJia.

Тим часом, Ninebot показав ще більш крутий засіб нересування – електричний картінг. Чекаємо на презентацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.