RunMi презентували "валізу-цуценя" 90 Fun Puppy 1, яка всюди їздить за власником

Наступний експонат виставки CES-2018 демонструє, як грамотна патентна політика може призвести до появи фантастичних пристроїв. Компанія Xiaomi проводить політику надбання патентів у вигляді інвестицій у інтелектуальну власність. Таким чином свого часу був отриманий пакет патентів на винаходи в області самобалансуючих рухомих електропрристроїв. Це вдалося зробити, інвестувавши гроші у придбання партнерською компанією Ninebot американського конкурента Segway.

Тепер, маючи на руках напрацьовані технології, і, що важливо, маючи право їх використовувати, можна робити різноманітних гібридів, вкладаючи в них частку інтелектуальної власності у вигляді патентів. 

Так і сталося. На міжнародній виставці споживацької електроніки CES-2018 компанія RunMi, що входить до екосистеми Xiaomi і відома виробництвом валіз, одягу, товарів для сну та виробів з шкіри, презентувала гібрид валізи та гіроскутера. 

90 Fun Puppy 1

Розумна валіза, що отримала назву 90 Fun Puppy 1, може їздити за власником, згідно маршруту, який задається у додатку, або, відслідковуючи сигнал від смартфона. До того ж, валіза має розумний замок, який теж керується за допомогою додатку. 

90 Fun Puppy 1

90 Fun Puppy 1 оснащений всіма необхідними сигнальними вогнями, щоб не завдати шкоди перехожим. При намаганні вкрасти валізу, "цуценя" починає головно волати про допомогу і передає сигнал на смартфон власника. 

Розмір валізи – 20 дюймів по діагоналі. Цього вистачить для необхідних у відрядженні чи мандрівці речей. 

90 Fun Puppy 1

Цей цікавий концепт може надійти до продажу вже навесні цього року. 

90 Fun Puppy 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.