Ручний пилосос SWDK для захисту білизни від кліщів

На краудфандінговій платформі MiJia з'явився новий корисний інструмент для будинку. Це портативний автономний пилосос для постільної білизни.
Про постільних кліщів написано вже дуже багато, але люди як і раніше не надають значення тому, що ці паразити, яких неможливо побачити неозброєним оком, живуть і розмножуються на подушках і ковдрах. Але найголовніше – вони виділяють продукти своєї життєдіяльності, які можуть викликати безліч хвороб, і в першу чергу, астму та алергію.


Очищення ліжку від цих шкідливих комах була важкою і не дешевою справою. Тепер повне очищення подушки від кліщів може зайняти всього 25 хвилин з гарантованим результатом.
Пилосос SWDK за допомогою двигуна, що обертається зі швидкістю 8000 об/хв, створює вібрації, які відривають кліщів і дрібне сміття від тканини і всмоктує все це в сміттєприймач.


Крім цього, на щітці пилососа є силіконові накладки, які збирають дрібні частинки пилу, лусочки шкіри і шкідливих кліщів.


На завершення, щітка обладнана ультрафіолетовою лампою, яка знезаражує поверхню постільної білизни від бактерій.


Сміття фільтрується HEPA-фільтром і потрапляє в спеціальний контейнер, який легко замінити або очистити.
Після закінчення роботи пилосос можна поставити на док-станцію, яка поєднана із зарядним пристроєм.

Живиться пристрій від акумулятора ємністю 2200 мАг, при цьому розвиває тиск всмоктування 6 кПа, споживаючи лише 6 Вт. 


 Приємний дизайн антикліщового пилосмока SWDK не зіпсує будь-який інтер'єр.
Портативний автономний пилосос для постільної білизни SWDK незабаром надійде в продаж і стане черговим експонатом виставок розумної техніки Mi Home & Service, існуючих в Україні в рамках проекту Mi (Mode: Intelligence).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.