Розумний годинник Amazfit Bip від Huami - крутий девайс для вашого зап'ястя

Xiaomi Amazfit – це розумний годинник, який гарно зарекомендував себе серед користувачiв. Компанiя Huami (партнер Xiaomi) представила новий годинник Amazfit Bip, який має гарний дизайн та безліч функцій.

Годинники оснащений GPS та модулем Glonass, що дозволяє точно відстежувати ваше місцезнаходження, а також має 1.28-дюймовий дисплей зi склом Corning Gorilla Glass, який покаже вам інформацію про вашi досягення. Huami стверджує, що Amazfit Bip має 45 днiв автономностi у запасi, це при не дуже активному використаннi датчика серцевого ритму.

Годинник також може з’єднатися з вашим телефоном по Bluetooth, щоб надсилати вам сповіщення та дозволяючи читати повідомлення. Одним з пунктів, який вам вато мати на увазі, це те, що ця версія має тільки китайську мову, однак, оскільки більша частина інформації відображається піктограмами та цифрами, це не повинно впливати на використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.