Розумні ваги Yunmai 2 отримали престижну нагороду за дизайн та функціональність

Компанія Yunmai, що входить до екосистеми розумного дому MiJia, відома різними товарами, але першим її успіхом були розумні ваги Mi Smart Scales. Ця інноваційна модель отримала свого часу багато нагород, а тому числі і найвище визнання дизайнерів Reddot. 

Наступні моделі теж не залишилися без уваги. Разом з вдосконаленням фукнціональності, розщробники багато уваги приділяли і зовнішності своїх виробів.

Тому отримання нагороди Reddot Award 2018  не здивувало знавців продукції Yunmai, хоча відбір був жорстким. Журі обирали переможця з 5 тисяч учасників з близько 50 країн світу. Але розумні ваги Yunmai 2 не залишили вибору.

Нагадаємо деякі характеристики цих диво-вагів. 

Yunmai визначає вагу, вміст жиру, долю м'язової маси, кісткову масу, кількість рідини в організмі. Для цих обчислень вони мають просунуті сенсори і алгоритми. Ваги з'єднуються зі смартфоном по протоколам Wi-Fi та Bluetooth 4.0.

розумні ваги Yunmai 2 Україна

Ваги мають яскравий LED дисплей, який у неактивному стані непомітний на поверхні. Робоча поверхня вкрита склом і особливим чутливим шаром, який посилає електроімпульси до ніг користувача і по відгуку визначає параметри організму.

За допомогою додатку на смартфоні, можна вести статистику змін параметрів, а також вплитву на них фізичних вправ, або життєвого процесу. 

Розумні ваги Yunmai 2  – дуже поміркований вибір для тих, хто слідкує за станом свого організму і прагне вдосконалення. 

Ваги Yunmai 2 можна придбати в Україні у офіційного дистриб'ютора продукції Yunmai – мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.