З кожним днем наше життя поповнюється новими гаджетами, пристроями, новими технологіями. Багато хто вважає, що це не є добре, бо людство дуже скоро не зможе обходитися у своєму побуті власними силами: уся праця, звісно, ляже на плечі машин, але ж машини тоді зможуть контролювати людське життя. Що до контролю життя – питання, на мій погляд, філософське. А як ви ставитеся до контролю диму та неприємних запахів на кухні? Особисто я залюбки передам цю функцію модним девайсам.

Мабуть, мої погляди розділяє чимале товариство, бо на ринку побутової техніки з’явилися розумні кухонні витяжки. Компанія Xiaomi зі своїм партнером – компанією VioMi випустили черговий пристрій для Розумного Дому. Цього разу це розумна витяжка для кухні Viomi Smart Hood Internet Hurri. Розумна витяжка Viomi має величезну силу втягування повітря. Це дозволяє швидко позбутися неприємних запахів, насолоджуватися свіжим повітрям і відсутністю шкідливих мікроорганізмів.

Viomi Smart Hood Internet Hurri має безліч переваг над аналогами інших виробників. Виділимо декілька з них:

  1. Завдяки турбіні, вбудованій під кутом 15 градусів, сила всмоктування становить 21 метр кубічний за хвилину.
  2. Турбо-підсилювач тяги істотно розширює площу поглинання повітря до максимуму і дозволяє очистити повітря у всій кімнаті, а не тільки біля плити.
  3. Вбудована внутрішня пластина захищає від бризок жиру і жовтих плям зовнішній вигляд як приладу, так і усієї кухні.
  4. Технологія виготовлення механізмів та їх елементів дозволяє розумній техніці Viomi служити довгі роки без поломок і неполадок.
  5. Турбіна витяжки має 32 лопасті зі сталі найвищої якості, захищеної від корозії або зносу.
  6. За рахунок ідеально сконструйованих деталей і точно налагоджених механізмів, процес функціонування практично безшумний, а продуктивність роботи на 20% вище.

Головною ж особливістю комплекту для кухні від Viomi є те, що витяжку Viomi Smart Hood Internet Hurri можна поєднати з варильною поверхнею Viomi Smart. Вони чудово доповнюють один одну не тільки в інтер’ерному рішенні, а й як елементи Розумного Дому: витяжка може вмикатися автоматично, як тільки над поверхнею плити збирається критична маса пари чи диму.  

До того ж важливо й те, що роботу витяжки можна налаштувати під різні типи страв. Якщо ви варитиме, наприклад, суп, то потужніть витяжки буде слабкішою, ніж, наприклад, при смаженні чи тушкуванні.

Неймовірно зручною є й функція автоматичного відключення витяжки. Користувачі часто забувають вимкнути Viomi Smart Hood Internet Hurri після того, як роботу кухонної плити припинено. За 3 хвилини після виключення варильної поверхні витяжка відключається автоматично.

Крім того, Viomi Smart Hood Internet Hurri дуже зручна з точки зору монтажу та встановлення – глибина її всього 385 мм, але нахил у 15 градусів значно збільшує силу всмоктування.

Для тих, хто ще не кинув палити, приємною новиною буде те, що Viomi Smart Hood Internet  може очищувати кухню і від, так мовити, неробочого диму ( диму від сигарет тощо). Нагадаємо, що площа очищення складає 21 метр кубічний – а це майже уся житлова площа деяких сучасних смарт-квартир.

Viomi Smart Hood Internet може працювати і, так мовити, локально – створити повітряну завісу над варильною поверхнею і не допускати розповсюдженню диму та запахів по всьому дому.

 Шумовий бар’єр Viomi Smart Hood Internet складає лише 52 дБ, до того ж вона легко розбирається для миття та чищення.

Окремої уваги заслуговує і варильна поверхня Viomi Smart Power 4.5. Вона перевершує свої аналоги за багатьма показниками. Ефективність роботи досягає 65%, вона відноситься до 1 класу пожежної безпеки, і в процесі її виготовлення було використано чимало нововведень. Цей прилад для приготування їжі вміє готувати краще, так як в ньому зібрали досвід багатьох поколінь кухарів.

Дев'ять елементів конструкції забезпечують сильне і рівномірне полум'я, яке розділяється на частини, завдяки чому паливо спалюється дуже ефективно і без залишку, що підвищує ККД пристрою до 63% і вище, а посуд з її вмістом нагрівається на 59% ефективніше, ніж на стандартних конфорках. Спеціальні рукоятки дозволяють дуже точно регулювати силу полум'я, що перетворює процес приготування страв в справжнє задоволення.

Подача газу здійснюється за допомогою плавного регулювання рукоятки поверхні на 230 градусів, завдяки чому ви досить точно зможете виставити необхідну температуру для приготування певного блюда.

Тепер не треба перейматися питанням, чи не забули ви виключити суп на плиті – треба тільки підключити свою варильну поверхню до додатку на своєму смартфоні і отримати дистанційний контроль над своєю плитою.

Для виготовлення плит та забезпечення 100% гарантії безпеки, компанія Viomi використовує найновітніші технології та матеріали.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.