Mi AI Speaker – це перша розумна колонка від компанiї Xiaomi та справжнiй конкурент для Google Home і Amazon Echo. Вартість пристрою в Китаї становить всього 299 юанів або 43 долара. Колонка схожа на очищувач повітря Mi Air Purifier, вона має таку ж форму корпусу з перфорацією пiд динамiки. На верхній грані є невеликий круглий пульт керування з синім підсвічуванням, хоча єю можна керувати і зі смартфона.

Можливостi

У цьому симпатичному корпусі зосереджені 6 мікрофонів для кращої чутності користувача (360 градусів). Підключається вона до онлайн бібліотеки, звідки може програвати аудіо книги, казки для дітей, музику і онлайн радіо. Xiaomi пропонує різні плагіни для установки на Mi AI Speaker, які будуть розширювати можливості пристрою. На жаль, більшість функцій будуть працювати тільки на території Китаю. Чи буде глобальна прошивка на Mi AI Speaker – поки не уточнюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.