Розумна гітара Poputar P1 отримала золоту нагороду IDEA design

Гітара Poputar P1, вироблена Shenzhen Shigan Culture Technology, компанією, що входить до екосистеми розумного дому MiJia, стала розвитком вдалої ідеї Populele. Це інноваційні інструменти, які можуть вчити початківців грати на них. Як стверджують розробники молодшої моделі Populele, навчитися грати на такому укулеле можна за тиждень. Гітара – більш складний інструмент, але отримати навички гри на ньому можна за місяць. 

Окрім наявної користі, оба цих інструменти мають видатний дизайн, що і було відмічено престижними нагородами.

Перед цим Poputar отримала перше місце на австралійській премії Good design, німецьку відзнаку Red Dot design. І ось прийшла черга американської нагороди. 

Вчора Poputar P1 отримала найвищу нагороду престижної міжнародної премії IDEA design.

Poputar P1 виграв у розважальній категорії. "Ми дуже вдячні, щоб отримати цю нагороду за золоту нагороду IDEA. Для нас велика честь виступити на цій міжнародній сцені, щоб представити Poputar для світу. Наша команда – талант і працьовитість. Ми ставимо всю пристрасть до створення такої нової спритної гітарної програми навчання", – висловили подяку розробники інструменту.

"Переможці IDSA IDEA 2017 демонструють, як дизайнери вміють захоплювати те, що невидимим для інших, і надихати на красу за допомогою найменшої деталі в найпростіших артефактах", – заявив Керівник журі IDEA 2017 Оуен Фостер, IDSA. "Переможці виходять далеко за межі того, що ми так звикли спостерігати, щоб виростити чудові цілісні екосистеми".

Фостер залучив більше двадцяти експертів із глобального дизайну, які оцінювали 20 категорій, що охоплюють продукти, бренди, досвід, стратегію тощо. 

Дизайн дійсно є універсальною мовою, в IDEA залучено сотні кейсів з 54 країн на шести континентах. Інновації презентовані дизайнерськими фірмами, корпораціями, університетами тощо. Конкурс розглядав кейси з Австралії до Австрії, Білорусі до Бразилії, Чілі до Китаю та з країн, включаючи Хорватію, Естонію, Індію, Іран, Ізраїль, Казахстан, Танзанію, Тринідад і Тобаго, Сполучені Штати, Уругвай та штат Ватикан.

Це чергова велика перемога продукту екосистеми розумного дому MiJia. Poputar P1 незабаром з'явиться в офіційному магазині екосистеми розумного дому в Україні.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.