Roborock Vacuum Cleaner - новий пилосос екосистеми розумного дому

Сьогодні родина МІ екосистеми поповнилась ще одним  пристроєм – це Roborock Vacuum Cleaner. На перший погляд, від попередньої моделі він відрізняється тільки кількістю кнопок на верхній поверхні. У новій моделі їх три. Окрім цього, в новому пилососі є зміни, які не видно на перший погляд, але вони суттєві.

Це нова система відстеження перешкод та система підвіски коліс. Завдяки цьому робот – прибиральник може подолати висоту бар'єру від 1,5 см до 2,0 см.

Лазери! Пилосос обладнаний самодостатнім високоточним сенсором LDS, який може сканувати кімнату на 5 x 360 ° / сек за допомогою оригінального алгоритму SLAM. Після цього програма Roborock Vacuum Cleaner побудує карту приміщення та спланує маршрут у режимі реального часу. Таким чином, робот-прибиральник самостійно вирішує, звідки почати, і який маршрут слід обрати для найбільш оптимальної очистки. Однак, ви  можете і самостійно встановити план очищення через спеціальний додаток дляч смартфонів. Просто намалюйте маршрут на екрані свого смартфону та натисніть "Пуск". Roborock Vacuum Cleaner розпочне очищення відповідно до вибраного вами маршруту. На жаль, голосовий контроль доступний лише для китайських користувачів.

Roborock Vacuum Cleaner

Пилосос обладнано 13 датчиками. Далекомір знаходиться ближче до центру. Сумісна робота далекоміра та датчиків дозволяють пилососу обходити перешкоди та вибирати найбільш ефективний маршрут і швидко знайти зарядну станцію.

Roborock Vacuum Cleaner

Вдосконалені також фільтри і щітки. Прогресивним  рішенням є використання нової біологічної системи вологості. Завдяки їй Roborock Vacuum Cleaner здатен не тільки мити поверхню, а й промивати тканину для протирання підлоги. Саме тому цей пилосос здатний мити приміщення до 45-60 хвилин. Фільтр всередині може автоматично поглинати воду, і при цьому підтримувати достатню кількість води. Крім того він фільтрує домішки у воді. Фільтр з тефлоновим покриттям можна промити, а заміни він потребує приблизно один раз на рік.

Roborock Vacuum Cleaner

Потужність. Так, вона варта окремої уваги. Roborock Vacuum Cleaner має підвищену продуктивністю з максимальним всмоктуванням 2000 Па. Інтелектуальна система може автоматично збільшувати потужність двигуна, коли на шляіху пилососа трапляється килим.

Roborock Vacuum Cleaner

І, нарешті, нова модель робота- прибиральника  оснащена акумулятором,  ємністю 5200 мАг, який забезпечує  2,5 години  автономної роботи. Достатньо, щоб почистити 250 кв.м  підлоги.  А це, погодьтесь, немало. Я вже хочу такого помічника до своєї оселі. А ви?

 

Ви можете ознайомитися з усіма деталями нового пилососа Roborock Vacuum Cleaner у фотоальбомі на нашому фан-ком'юніті екосистеми Розумного дому в Україні.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.