Рендер смартфона Xiaomi без рамок з екраном 18:9

Xiaomi Redmi з екраном 18:9

Цей телефон (можливо Xiaomi Redmi), поки що залишається без назви, але він точно має дизайн екрану 18:9. Співвідношення екрану до корпусу не досягає рівня Mi Mix 2, оскільки на всіх чотирьох сторонах є ще невеликі рамки. Тим не менш, бічні панелі дуже сильно зменшені. У цього гаджета є також місце для динаміка та інших датчиків зверху. Ми можемо побачити лише нижню частину задньої панелі, але, можливо, у пристрої може бути встановлена ​​подвійна камера та датчик відбитків пальців на задній панелі.

Крім повноекранного дизайну, у пристрої є всі дейталі середніх моделей Redmi: металевий корпус та подвійні динаміки, розташовані на нижній грані. Здається, що телефон також має зручний та сучасний порт USB Type-C, як у флагманів. Можливо це не Redmi, а Xiaomi Mi 6C? Ми не впевнені, але очікується, що в найближчі дні з'явиться більне подробиць про цей смартфон. А як ви гадаєте, що це за модель?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.