Реінкарнація кубіка Рубіка на краудфандінгу MiJia

Дуже багато часу минуло з тих пір як Ерне Рубік винайшов одну з найпопулярніших у світі іграшок, але варіації його кубіка можна зустріти всюди. Тепер і партнер екосистеми розумного дому Giiker вніс свої вдосконалення і зробив кубік "розумним".

Giiker Super Cube

Конструкція пристрою залишилася, як в оригінала, але у кубік та його деталі додалися розумні елементи.

Giiker Super Cube

Тепер збирати кубіке можна за інструкцією у спеціальному додатку. Смартфон сам підкаже вам що робити далі. Якщо ви будете повертати грані кубіка, на екрані смартфона ваш кубік теж буде змінюватися. 

Giiker Super Cube

Якщо ви навчилися збирати кубік Giiker Super Cube, можна потренуватися збирати його на час. За правильністю збирання прослідкує смартфон. Можна влаштовувати змагання з декількома учасниками, ділитися результатами, та вигадувати нові і нові завдання для себе і дітей. 

Кубік Giiker Super Cube заряджається через кабель microUSB, який вмонтовано в декоративну ручку, за яку пристрій можна носити, або прикріпити до рюкзака.

Giiker Super Cube

Giiker Super Cube вже набрав потрібну суму для початка виробництва і незабаром з'явиться у магазинах Розумного дому, в тому числі і в Україні.  

Коментарі

  1. Олег сказав:

    На якій мові програма для даного пристрою? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.