Redmi pro 2 і Xiaomi X1: хто вийде першим і чи вийде взагалі?

Згідно з повідомленнями технопорталів, ми всі чекали на оновлення дуже гарної моделі Redmi pro, яка поєднувала в собі властивості флагмана, низьку ціну і технічні новинки. Це був амбітний експеримент Лея Цзюня, який особисто брав участь у розробці цього 5,5-дюймового смартфона і філософія його була такою: дати китайцям потужний і високотехнологічний смартфон за ціною моделей нижньої ланки.

Ця мрія здійснилася, смартфон виявився дуже вражаючим, але з плином часу знадобилося оновлення.
Спочатку здавалося, що цей експеримент буде у єдиничному вигляді і продовження не буде. Але Redmi pro дуже швидко поширився на не-китайські теріторії і став бажаним і там. Тому компанії Xiaomi треба було вирішити – чи робити нову і інтернаціональну версію, чи залишити проект без продовження.
Нещодавно поповзли чутки про те, що керівництво обрало перший варіант. Навіть з’явилися якісь рендери і технічні характеристики.
Тепер майже всі зацікавлені їх знають:
Процесор Snapdragon 660, 3 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ флеш-пам’яті, 5,5-дюймовий екран, дві камери на 12 и 5 МП і 16 МП фронтальна. Було оголошено навіть ціну нового фаблету: близко 350 доларів, що не дуже корелює з китайською мрією.
Але раптом сталося незрозуміле.
Xiaomi анонсувала запуск нової лінійки смартфонів з індексом Х.

Читайте далі про те, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.