Хто вважає, що джинси – це одяг, той глибоко помиляється. Бо джинси – це статус, це належність до закритого клубу, це впевненість в собі, стиль і шарм. Сьогодні вміння носити джинси можна порівняти, хіба що з умінням в минулих століттях носити циліндр – ти або сажотрус, або англійський Лорд на прем'єрі в Гранд Опера.

Що ж визначає, будеш ти виглядати в джинсах стильним і модним, чи станеш схожим на погонича корів в штаті Техас? Звичайно ж, аксесуари і доповнення, головним з яких є пояс. Саме тому компанія Xiaomi спільно з компанією Qimian випустили шкіряний ремінь ручної роботи.

Яким же повинен бути ідеальний пояс для джинсів? На що звернути увагу? Адже джинс – специфічний матеріал, і якщо пояс не впорається зі своїм основним завданням, то цілком може поставити свого власника в досить делікатну ситуацію.

По-перше, слід звернути увагу на пряжку. Вона повинна бути міцною, тому в її складі має бути якомога менший відсоток пластика. Крім того – пряжка не повинна бути автоматичною: цей вид пряжки ідеальний для ділових костюмів, але з джинсами виглядає безглуздо.

Але найважливіше для ременя – це матеріал, з якого він виготовлений. Ми не будемо говорити про разові ремені з шкірозамінника, але і не кожна шкіра підійде для того, щоб з неї виготовити відмінний ремінь. Вимоги до такої шкірі, на перший погляд, суперечливі: вона повинна бути і м'якою, і міцною, добре гнуться, але при цьому зберігати свою форму. Як же поєднати непоєднуване? Так, звичайно ж – складним технологічним процесом. І ніяк інакше.

Ось чому компанія Xiaomi звернулася до фахівців Qimian для створення ідеального реміня, адже тосканські майстри знають толк в шкірі. Чи знаєте ви, що шкіра різних тварин має різні характеристики: свиняча шкіра міцна, теляча – гнучка, овеча – еластична.

Тосканські майстри відкрили нам маленький секрет: щоб отримати ремінь високої якості необхідно комбінувати різні типи шкіри. Саме тому ремінь від Qimian виготовлений з покладеної в сім шарів 100% дубленої шкіри з Тоскани. При виробництві не застосовувалися штучні хімічні речовини – тільки рослинні екстракти і екологічно чисті «комплектуючі». Крім того, фахівці Qimian зберегли неповторну текстуру кожного шматочка шкіри, тому кожен такий пояс унікальний.

Можна сказати, що секрет правильного носіння джинсів тепер відомий. Шкіряний ремінь Qimian додасть вашому стилю статусність і комфорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.