Прошивка MIUI 9 може вийти в липні 2017 року

Гарна новина для всіх фанатів Xiaomi: компанія майже готова до запуску інтерфейсу MIUI 9 і Xiaomi планує випустити його у липені цього року на всі сумісні смартфони, що працюють на Android 7.1.1 Nougat.

У нещодавній доповіді також йде мова про те, що Xiaomi дозволить користувачам видаляти системні програми, такі як календар або калькулятор в MIUI 9, а також включати запис відео з екрану телефону. MIUI Screen Recorder вперше з’явилася в MIUI 8 Developer Edition і тепер очікується у MIUI 9. Xiaomi зазвичай запускає свої нові версії MIUI в серпні, це означає, що ми можемо побачити анонс MIUI 9 в липні цього року, а у світ прошивка вийде вже в серпні.

Відповідно до недавнього витоку, інтерфейс MIUI 9 буде сумісний з декількома смартфонами Xiaomi, такими, як Мі 6, Мі 5с, Mi Mix , Mi Note 2, Redmi Note 4X, Redmi 4, Мі 4C, Мі 4S, Мі 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, а також Mi Pad 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.